O precyzyjności grawerunku laserowego decyduje wiele czynników.

- Używany system laserowy ( Jakość posiadanego urządzenia )
- Dobór odpowiedniego systemu laserowego do grawerowanego materiału
- Moc posiadanego urządzenia
- Sterowanie systemu laserowego
- Zdolność dokładnego pozycjonowania
- Ustawienie parametrów grawerowania
- Doświadczenie pracownika obsługującego laser

Z powyższego opisu wynika, że wiele czynników decyduje o jakości grawerunku laserowego. Nie bez znaczenia jest każdy z elementów, które przyczyniają się do prawidłowego efektu wykonanej pracy przy pomocy laserów grawerujących. Nie każde grawerowanie laserowe oznacza to samo, często spotyka się przedmioty grawerowane ze stali nierdzewnej w sposób zupełnie nieprawidłowy np.: z niewyraźnym grawerunkiem lub też z bardzo płytkim grawerunkiem, który jest na tyle płytki, że nie może pełnić trwałej funkcji na przedmiotach użytkowych.
Wielokrotnie widzieliśmy przedmioty grawerowane nieodpowiednimi typami laserów. Jednym z najczęstszych błędów jest brak odpowiedniego doboru lasera do obrabianego materiału. Poniższy przykład przedstawia różnice w jakości grawerunku. 
 Zamawiając u nas mają Państwo gwarancję, że wykonane prace są poparte długoletnim doświadczeniem w zakresie wszechstronnego grawerstwa co również zaowocowało przyjęciem nowoczesnych technologii i specjalizacji również w zakresie grawerowania laserowego. W bogatych galeriach na stronie mogą Państwo obejrzeć przykłady wykonanych grawerunków laserowych w naszej firmie. Zapraszamy również do zapoznania się z opiniami naszych klientów tutaj Dobra lokalizacja naszej pracowni w Warszawie może również ułatwić Państwu kontakt osobisty w celu omówienia interesujących Państwa tematów. Mapa dojazdu znajduje się w zakładce kontakt, znajdującej się w menu na górze.

Szanowny Użytkowniku!

Firma "Usługi Grawerskie Marek Boniecki" w swoich witrynach internetowych wykorzystuje pliki cookies. Warunki przechowywania oraz uzyskiwania dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień traktowane jest jako wyrażenie zgody na użycie tych plików. Więcej możesz przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

Polityka Prywatności Rozumiem