Pieczęcie Lakowe / Stemple Lakowe Grawerowane

 

Pieczęcie lakowe były wykonywane już w dawnych czasach, może niektórzy z Państwa widzieli na filmach jak w dawnych czasach lakowano i wysyłano listy z pieczęciami lakowymi. Ten dawny klimat mógł powodować lekką zazdrość i pragnienie posiadania własnej pieczęci lakowej. Jako pracownia grawerska z ponad 20 letnim doświadczeniem wykonujemy profesjonalne pieczęcie lakowe spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wykonaliśmy kilka tysięcy pieczęci lakowych dla dużych i znanych firm jak i licznego grona klientów indywidualnych. Nabyte doświadczenie daje Państwu gwarancję, że pieczęć wykonana w naszej firmie jest wykonana na najwyższym poziomie. Poniżej przedstawiamy kilka odpowiedzi na czêsto zadawany pytania

*Ile kosztuje pieczęć lakowa? Co ma wpływ na cenę? Cena pieczęci ustalana jest indywidualnie, w zależności od zakresu pracy grawerskiej i pracy projektowej. Skomplikowane wzory z dużą ilością szczegółów np. pieczêci herbowe są droższe ze względu na ilość czasu poświęconą na przygotowanie i wykonanie.

*Jaka jest standardowa średnica pieczęci lakowej? Bogate zaplecze techniczne pozwala nam na realizację dowolnej średnicy jak i również kształtu pieczęci lakowej. Dlatego też wymiar średnicy zależy od państwa preferencji i potrzeb. Do znakowania listów, kopert klienci z reguły wybierają pieczęcie o wymiarze do 30 mm.

*Jaki może być kształt pieczęci? Posiadanie precyzyjnych obrabiarkek CNC pozwala nam na wycięcie niemal dowolnego kształtu np. koło, kwadrat, prostokąt, elipsa, serce itp.

*Czy pieczęć będzie czytelna? Nasze bogate 22 letnie doświadczenie gwarantuje Państwu, że pieczęcie wykonane przez nas będą odciskały z możliwie najlepszą jakością.

*Jak głęboki jest grawerunek? Grawerunek wykonujemy wg rozeznania technicznego - głębokie od 0,6 do 1,5mm. Staramy się by był możliwie najgłębszy, tak by pozostawiony odcisk cechował się jak największą plastycznością - nie był płaski jak w przypadku produktów innych firm.

*Jakie są wzory rączek/rękojeści? Posiadamy jeden sprawdzony wzór który został opracowany przez nas i jest wykonywany na nasze zamówienie. Rękojeść wykonana jest z drewna bukowego lakierowanego na ciemny orzech, o charakterystycznym stylowym kształcie. Grzybek rękojeści jest dobrze wyprofilowany do dłoni, co jest ważne przy dużych ilościach lakowania.

*Z jakiego materiału wykonana jest pieczęć? Główka pieczęci jest wykonana z mosiądzu, który patynujemy dla zapewnienia wysokich wartości estetycznych. Metal ten jest odporny na temperaturę oraz działanie chemii. Rozpuszczalnikiem nitro bez obaw można usunąć resztki laku pozostałe w zakamarkach po nieudanych lakowaniach. Mosiądz gwarantuje długą żywotność pieczęci.

*Jaki jest czas wykonania pieczęci? Standardowy czas oczekiwania na pieczęć wynosi od 3 do 7 dni roboczych od zatwierdzenia projektu. W pilnych przypadkach istnieje możliwość wykonania pieczęci w trybie ekspresowym - jednakże tylko i wyłącznie po kontakcie telefonicznym lub ustaleniach.

*Czy wykonują państwo projekty pieczęci? W przypadku gdy klient nie posiada swojego projektu pieczęci, po zamówieniu, przygotowujemy projekty sami do akceptacji klienta.

*W jaki sposób zamówić pieczęć? Najwygodniej pieczęć zamówić można poprzez e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. W treści należy podać tekst mający znaleźć się na pieczęci, można też dołączyć grafikę (najlepiej w formatach wektorowych cdr, eps, ai, svg, pdf). Mile widziane będą wskazówki dotyczące kształtu, wymiaru pieczęci oraz Państwa oczekiwań.

Zamówienia można składać również osobiście w pracowni, która znajduje się na ul. Rokosowska 1 w dzielnicy Ochota.

Strona Główna

 

Strona Główna

Szanowny Użytkowniku!

Firma "Usługi Grawerskie Marek Boniecki" w swoich witrynach internetowych wykorzystuje pliki cookies. Warunki przechowywania oraz uzyskiwania dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień traktowane jest jako wyrażenie zgody na użycie tych plików. Więcej możesz przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

Polityka Prywatności Rozumiem