Dyplomy Grawerowane z Mosiądzu

 

Dyplomy mosiężne grawerowane to jedno z najszlachetniejszych wyróżnień jakie możemy zaproponować w technice grawerowania. Szlachetna tabliczka mosiężna z wygrawerowaną treścią umieszczona na podkładzie z prawdziwego drewna dębowego (bo tylko takich używamy) staje się szczególnym i prestiżowym wyróżnieniem. Tabliczki na dyplomach mogą być wykonane z mosiądzu szlifowanego w kolorze złotym lub srebrnym w standardzie o grubości 0,6 mm lub na życzenie 1,6 mm. Wykończenie może być również patynowane (antyczne) na tabliczkach o grubości mosiądzu 1 mm, 1,5 mm, 2mm, 3mm. Jako ciekawe rozwiązania stosujemy także nakładki na wyżej wymienione powierzchnie, które mogą być złocone, srebrzone, patynowane, szlifowane lub inne (według życzenia). W grawerunek w szczególności logotypy i znaki graficzne istnieje możliwość użycia wypełnień kolorystycznych lakierami akrylowymi. Jako oprawę do dyplomu grawerowane stosujemy szlachetne drewno dębowe, bejcowane i lakierowane na ciemny orzech. Uważamy, że bardzo dobry grawerunek potrzebuje najlepszej oprawy, taką oprawę daje szlachetne drewno dębowe w sposób estetyczny wykonane. Nie używamy podkładów z MDF-u, które często w innych firmach nazywane są podkładami drewnianymi wprowadzając potencjalnych klientów w błąd. Dyplomy wykonujemy na podkładach dębowych w rozmiarach:

- 200 x 150 mm
- 203 x 254 mm
- 228 x 304 mm
- 305 x 381 mm

Do każdego z podkładów oferujemy także eleganckie etui z możliwością postawienia dyplomu w tymże etui. Przykłady etui można znaleźć pod linkiem: TUTAJ Etui dostępne są w kolorach brązowym, granatowym lub zielonym. Poniższa galeria przedstawia niektóre nasze realizacje.

Strona Główna

 

Strona Główna

Szanowny Użytkowniku!

Firma "Usługi Grawerskie Marek Boniecki" w swoich witrynach internetowych wykorzystuje pliki cookies. Warunki przechowywania oraz uzyskiwania dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień traktowane jest jako wyrażenie zgody na użycie tych plików. Więcej możesz przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

Polityka Prywatności Rozumiem