Dyplomy Grawerowane z Laminatu

 

Dyplomy grawerowane z laminatu stanowią tańszą alternatywę dla dyplomów grawerowanych w mosiądzu. Powierzchnie laminatów metalizowanych do złudzenia przypominają mosiądz szlifowany. Producenci laminatów dokładają wszelkich starań, aby produkowane przez nich laminaty w sposób profesjonalny odwzorowywały metal. Używamy tylko dobrych jakościowo i sprawdzonych laminatów produkcji niemieckiej lub USA. Grawerunek w laminatach może być w kolorze czarnym lub z możliwością skali szarości. Istnieje możliwość łączenia laminatów w celu uzyskania kolorystycznych logotypów. Dyplomy grawerowane z laminatu również oprawione są na szlachetnym podkładzie dębowym

Uważamy, że bardzo dobry grawerunek potrzebuje najlepszej oprawy, taką oprawę daje szlachetne drewno dębowe w sposób estetyczny wykonane. Nie używamy podkładów z MDF-u, które często w innych firmach nazywane są podkładami drewnianymi wprowadzając potencjalnych klientów w błąd. Dyplomy wykonujemy na podkładach dębowych w rozmiarach:

- 200 x 150 mm
- 203 x 254 mm
- 228 x 304 mm
- 305 x 381 mm

Do każdego z podkładów oferujemy także eleganckie etui z możliwością postawienia dyplomu w tymże etui. Przykłady etui można znaleźć pod linkiem: TUTAJ Etui dostępne są w kolorach brązowym, granatowym lub zielonym. Poniższa galeria przedstawia niektóre nasze realizacje.

Strona Główna

 

Strona Główna

Szanowny Użytkowniku!

Firma "Usługi Grawerskie Marek Boniecki" w swoich witrynach internetowych wykorzystuje pliki cookies. Warunki przechowywania oraz uzyskiwania dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień traktowane jest jako wyrażenie zgody na użycie tych plików. Więcej możesz przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

Polityka Prywatności Rozumiem